Ana Sayfa
Duyurular
RAGBİ Antrenörlük ve Aday Hakem Kursu - SAMSUN
RAGBİ 1. KADEME ANTRENÖRLÜK KURSU ve ADAY HAKEM KURSU >> (Formlar Yayınlandı ) &... Detaylar
RAGBİ 1. KADEME ANTRENÖRLÜK KURSU 11-22 MART
RAGBİ 1. KADEME ANTRENÖRLÜK KURSU Türkiye Ragbi Federasyonu tarafından... Detaylar
Korumalı Futbol 2. Lig Fikstür Çekimi
Korumalı Futbol 2. lig kuraları 20.02.2017 (bugün) , saat 20.00'da İstanbul Teknik Ün... Detaylar
Korumalı Futbol 1. Hafta Müsabakaları
Korumalı Futbol TAFL 1. Lig 1. Hafta Karşılaşmaları için linkten ulaşabilirsiniz... ... Detaylar
Beyzbol ve Softbol Branşlarında Duyuru...
Türkiye Ragbi Federasyonu olarak Beyzbol ve Softbol branşlarında illerimizden gelecek olan ta... Detaylar
TAAHHÜTNAME VE LİG DUYURULARI
Taahhütname ile ilgili dosyayı görmek için tıklayınız.   1. Lig duy... Detaylar
TEKNİK KURUL KARARLARI
Teknik Kurul kararlarını görüntülemek için tıklayınız.... Detaylar
KORUMALI FUTBOL 1. LİG KURA ÇEKİMİ !
2017 Sezonu Korumalı Futbol 1. Ligi kura çekimi 13.02.2017 saat 20.00'da Yeditepe Ünive... Detaylar
HAKEM VE GÖZLEMCİLERİN DİKKATİNE
2017 YILI KORUMALI FUTBOL MÜSABAKALARINDA GÖREV YAPACAK HAKEM VE GÖZLEMCİLERİN AŞA... Detaylar
LİSANSLAMA İŞLEMLERİ İÇİN TAKIMLARA DUYURU
Liglere katılacak Takımlara yayınlanacak teknik kurul kararları sonrası süre verilecektir.... Detaylar
MURAT PAZAN TEŞEKKÜR METNİ
Değerli spor camiası ve Ragbi Federasyonu'nun gönül dostları, Uzun ve sıkıntılı bi... Detaylar
 
Fikstür ve Sonuçlar

Challenge Cup katılımcı takımları şunlar;

 

ODTÜ SK                                               Türkiye
İTÜ SK                                                   Türkiye

Boğaziçi Üni.SK                                    Türkiye

İstanbul AFK                                         Türkiye

Bologna Doves                                    İtalya

Bucharest Warriors                            Romanya

Budapest Cowboys                             Macaristan

Cacak Angel Warriors                        Sırbistan

Györ Sharks                                         Macaristan

Klek Knights                                         Sırbistan

Kraljevo Royal Crowns                       Sırbistan

Zagreb Raiders                                    Hırvatistan

 

Challenge Grupları:

 

A Grubu:

ODTÜ SK  

                                                               İstanbul AFK       

                                                               Kraljevo Royal Crowns

 

B Grubu:

Bucharest Warriors

                                                               Cacak Angel Warriors

                                                               Boğaziçi Üni.SK          

 

C Grubu:

Györ Sharks

                                                               Istanbul Tigers

                                                               Klek Knights

 

B Grubu:

Bologna Doves

                                                               Budapest Cowboys

                                                               Zagreb Raiders

 

Challenge Cup Maç Tarihleri;

 

17-18 Nisan 2010                               1. Hafta Grup maçları

08-09 Mayıs 2010                              2. Hafta Grup maçları

29-30 Mayıs 2010                              3. Hafta Grup maçları

 

26-27 Haziran 2010                           Yarı-Final maçları

 

17-18 Temmuz 2010                          Final

 

Challenge Cup da takımlarının oynayacağı maçlar:

 

17-18 Nisan 2010                               1. Hafta Grup maçları

A Grubu :                                             ODTÜ SK - İstanbul AFK 
18 Nisan 2010

12:00 | Marmara Üni.Besyo Stadı | İstanbul     

B Grubu :                                              Bucharest Warriors - Boğaziçi Üni. SK          

C Grubu :                                              Györ Sharks – İTÜ SK

 

08-09 Mayıs 2010                               2. Hafta Grup maçları

A Grubu :                                             İstanbul AFK - Kraljevo Royal Crowns -- (08 Mayıs 2010 | 12:00 | Marmara Besyo Stadı - İSTANBUL)

B Grubu :                                              Boğaziçi Üni.SK - Cacak Angel Warriors -- (08 Mayıs 2010 | 13:00 | Uçaksavar Stadı - İSTANBUL)

C Grubu :                                              İTÜ SK - Klek Knights ---(08 Mayıs 2010 | 16:00 | Marmara Besyo Stadı - İSTANBUL)

 

29-30 Mayıs 2010                               3. Hafta Grup maçları

A Grubu :                                            

B Grubu :
C Grubu :

 

26-27 Haziran 2010                            Yarı-Final maçları

Yarı Finaller A ve B liderleri ile C ve D liderleri arasında en iyi saha teklifini yapan takımın sahasında oynanacak.

 

17-18 Temmuz 2010                         Final

Final, finalist takımlardan en iyi saha teklifini yapan takımın sahasında oynanacak.

 

 
 
Son Şampiyonlar
 
 
TÜRKİYE BEYZBOL, SOFTBOL, KORUMALI FUTBOL VE RAGBİ FEDERASYONU
İşbu Sitenin tüm hakları saklıdır. Site içerisindeki resimler, yazılar başka sitelere, ticari yayınlara aktarılamaz, kopyalanamaz, basılıp çoğaltılamaz. © 2009